Filtruj według

Gramatura

Gramatura

Rodzaj fali

Rodzaj fali

Typ opakowania

Typ opakowania

Długość

Długość

Szerokość

Szerokość

Wysokość

Wysokość

Producent pudełek fasonowych

Nie lubisz zaklejania kartonów taśmą i chciałbyś używać pudełek, które złożysz w kilka chwil, zabezpieczając każdy towar? Przygotowaliśmy dla ciebie szeroką ofertę kartonów fasonowych, które są specjalnie zaprojektowane w taki sposób, by ich składanie było ekspresowe, a do tego wyglądały estetycznie. W takim opakowaniu możesz przechowywać, jak i wysyłać różnorodne produkty, bez konieczności podnoszenia kosztów na klejenie ich taśmą, która często odbiera uroku całemu opakowaniu. W prosty sposób zyskasz w oczach klientów, szczególnie tych zwracających uwagę na detale. Nasze pudełka są idealne do rynku e-commerce, ułatwiając ci prowadzenie twojego sklepu internetowego.
Opakowania fasonowe są płaskie i prostokątne, nadając się głównie do pakowania produktów o zbliżonym kształcie. Możesz w nich dostarczyć np. elektronikę, odzież, kosmetyki do pielęgnacji ciała, naczynia i niewielkie gadżety. Są także idealne na wysyłkę książek do klientów indywidualnych – w kartonach fasonowych nie pozostaje zwykle zbyt wiele wolnej przestrzeni, dzięki czemu przedmioty są unieruchomione i przez to bardziej bezpieczne. Chcesz być pewny, że wysłany produkt dotrze bez uszkodzeń? Kartony fasonowe są najlepszym wyborem!

Pudełko z pokrywką kartonowe

Jako producent pudełek fasonowych możemy zapewnić cię o ich najwyższej jakości – wytrzymałości, uniwersalnym zastosowaniu i korzystnej cenie. Opakowania są zawsze wykonane z najwyższą precyzją z tektury falistej, która wzmacnia ich trwałość, zgodnie z katalogiem FEFCO, określającym międzynarodowe standardy. Zamawiając u nas produkty masz pewność, że produkty wysłane do klienta dotrą bezpiecznie do celu, o ile nie dojdzie do niespodziewanej sytuacji.
Czym naprawdę jest pudełko fasonowe? To opakowanie wytworzone za pomocą wykrojnika tnącego używającego specjalnej matrycy. Nie wymaga ono klejenia ani szycia i posiada gotowe zamknięcie, dzięki czemu wykorzystasz je nie jeden, nie dwa, a nawet wiele razy. Poszczególne modele na zamówienie mogą posiadać nawet dodatkowe zamknięcia, okienko czy uchwyty! Ich wygoda i wielofunkcyjność sprawiają, że są chętnie wykorzystywane przez firmy, jak i osoby indywidualne.

Pudełka fasonowe w różnych kolorach i rozmiarach

Jako producent pudełek fasonowych oferujemy je w wielu różnorodnych rozmiarach, dzięki czemu z łatwością znajdziesz takie, które odpowiadają twoim potrzebom. Szukasz czegoś specjalnego? Możemy wykonać dla ciebie karton fasonowy na wymiar, który doskonale usztywni produkt we wnętrzu.
Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że istotny jest nie tylko wymiar, ale także kolor. Dlatego u nas zamówisz karton fasonowy biały, jak i tradycyjny brązowy, dzięki czemu sam zdecydujesz, który będzie najlepszy w roli opakowania twojego towaru. Miej na uwadze jednak to, że na produkcie w kolorze białym o wiele łatwiej umieścisz nadruk lub przybijesz kolorową pieczątkę.

Wyjątkowe kartony fasonowe

Z czego produkuje się pudełka fasonowe? Z 3-warstwowej tektury składającej się z dwóch gładkich arkuszy i wewnętrznej, specjalnie dobranej fali, która odpowiada za ich sztywność. Sama tektura to materiał ekologiczny, z recyklingu – wytwarza się ją z masy papierniczej, w której skład wchodzą zazwyczaj ścier drzewny i makulatura. Dzięki naszym produktom nie tylko zapewniasz sobie bezpieczny transport, ale również dbasz o środowisko naturalne!

Szerokie zastosowanie opakowań fasonowych

Pudełko kartonowe z pokrywką jest powszechnie wykorzystywane w przemyśle spożywczym, często do przechowywania owoców i warzyw. Jest także doskonałym opakowaniem dla drobnych produktów takich jak słodycze, obuwie, artykuły biurowe. W naszej ofercie znajdziesz także opakowania fasonowe w większych rozmiarach, idealne do zakładu produkcyjnego, firm handlowych i innych podmiotów, które chcą pakować towary o znacznych gabarytach w bardziej estetyczny sposób. Chcesz zamówić większą ilość produktów? Pudełko z pokrywą kartonowe w zamówieniu hurtowym to jeszcze korzystniejsza cena! Skontaktuj się z nami, a chętnie doradzimy ci, który produkt będzie dla ciebie najlepszy.

© Wszystkie prawa zastrzeżone 2020 androbox.pl