Producent opakowań kartonowych Małopolska

Jesteśmy producentem opakowań kartonowych, który wykorzystuje do produkcji zaawansowane urządzenia oraz najlepsze surowce, doceniane przez wszystkich naszych klientów. Wyróżniamy się zaangażowaniem, użyciem nowoczesnej technologii i wysokiej jakości surowcem. Każdego dnia dostarczamy różnorodne kartony i koperty do zastosowań firmowych, jak i prywatnych na terenie całej Polski.
Nasze produkty mogą być wykorzystywane zarówno do przesyłania ważnej dokumentacji, jak i pakowania produktów spożywczych, kosmetycznych, elektroniki, książek oraz wielu innych. Opakowania kartonowe to trwałość, funkcjonalność i bezpieczeństwo – dzięki nim możesz jeszcze lepiej rozwijać swój biznes, zdejmując ze swoich barków problemy logistyczne.
Potrzebujesz specjalnie zaprojektowanego opakowania na swój nowy produkt? Pudełka na wymiar mogą mieć gabaryty oraz sposób zamykania dokładnie taki, jak tego oczekujesz. Jako producent kartonów możemy ci zaproponować nie tylko najlepsze ceny, ale również fachową pomoc i indywidualne podejście, dbając o ciebie i twój biznes. Kartony paczkomatowe to najlepsze rozwiązanie, które zaoszczędzi twój czas.

Kartony na wymiar – producent

Kartony klapkowe są niezbędne każdego dnia w wielu przedsiębiorstwach. Dzięki nim z łatwością przechowasz i dostarczysz niezbędne przedmioty bez ryzyka o ich uszkodzenie. W naszej ofercie znajdziesz produkty w wielu rozmiarach, wykonane z trwałej tektury o odmiennej gramaturze, która jest ekologicznym materiałem.
Prowadzisz wysyłkę produktów ze swojego sklepu internetowego? Pudełka paczkomatowe idealnie zmieszczą się w skrytkach – mogą być także przesyłane za pośrednictwem poczty lub kuriera. Jako producent pudełek dokładamy wszelkich starań, by twoje produkty były bezpieczne i dotarły do twoich klientów bez uszkodzeń.
Oferujemy także kartony fasonowe ze specjalną zamykaną klapą, które nie wymagają używania akcesoriów do pakowania takich jak taśma klejąca. Wyróżniają się one bardziej płaskim kształtem, mogąc pomieścić przedmioty o zbliżonej formie.
Jako producent pudełek oferujemy również kartony na wymiar – dzięki temu otrzymasz dopasowany wyrób na swój produkt, który pozytywnie zaskoczy cię jakością wykonania. Możesz zamówić opakowanie brązowe lub z białej tektury, na której z łatwością umieścisz dodatkową reklamę lub swój logotyp. Produkcja pudełek kartonowych odbywa się za pomocą wykrojnika, dzięki czemu są one trwałe, łatwe do złożenia i nie wymagają klejenia.

Przekładki oraz koperty kartonowe

Kartony na wymiar to nie wszystko, co możesz zmówić wprost od producenta. W ofercie znajdziesz także trwałe przekładki tekturowe, które pomogą ci zabezpieczyć towar w większym opakowaniu, a także zabezpieczą go podczas magazynowania lub transportu piętrowego.
Chcesz wysłać ważne dokumenty lub drobne przedmioty? Koperty to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób prywatnych i prowadzących swoją działalność. Dzięki nim masz prawie pewność, że odbiorca otrzyma przesyłkę z nieuszkodzoną zawartością. Ich trwałość, intuicyjne otwieranie i jakość wykonania sprawiają, że musi znaleźć się w każdym biurze, magazynie i w domu.

Akcesoria do pakowania

Producent opakowań kartonowych powinien mieć na swojej stronie także dodatkową ofertę akcesoriów do pakowania. Z tego powodu możesz zamówić u nas najlepsze taśmy klejące, dyspensery, stretche, pianki i inne produkty niezbędne w każdym magazynie. Dzięki nim szybko i sprawnie zakleisz pudełko z klapą, zabezpieczysz je przed wilgocią podczas magazynowania i transportu oraz zadbasz o jego zawartość. Z pewnością masz świadomość tego, że lepiej zapakowany towar ma dużo większe szanse na bezproblemowy transport, w wyniku którego klient będzie jeszcze bardziej zadowolony ze skorzystania z twoich usług.
Nie znalazłeś na naszej stronie tego, czego potrzebujesz? Skontaktuj się z nami – nasz zespół specjalistów chętnie udzieli ci wskazówek, doradzi, a także wykona niestandardowe zamówienia.

© Wszystkie prawa zastrzeżone 2020 androbox.pl