Koperty kartonowe od producenta

Koperta kartonowa, nazywana także wykrojnikową, to produkt bardziej skomplikowany od standardowych pudełek z klapą. Wykonuje się ją z pomocą wykrojników, co daje gwarancję ich wysokiej jakości i trwałości. Jesteśmy producentem wyrobów z tektury, dlatego jeśli potrzebujesz kopert chroniących twoje produkty przed uszkodzeniami mechanicznymi i niekorzystnym wpływem otoczenia, koniecznie zobacz całą naszą ofertę lub złóż zamówienie indywidualne.

Koperty z tektury

Koperty są idealne do wykorzystania w wielu gałęziach przemysłu. Można w nich wysyłać dokumenty i małe przedmioty, bez obaw o ich uszkodzenie. Koperty są często używane do dostarczania ważnej, wartościowej korespondencji, do dystrybucji próbek, kalendarzy oraz innych materiałów reklamowych.
Wykonujemy produkty w popularnych rozmiarach, jak i według indywidualnych zamówień. Potrzebna ci koperta na wymiar? Skontaktuj się z nami, a z pewnością zaproponujemy najlepsze rozwiązanie do potrzeb twojego biznesu. Chcesz złożyć zamówienie hurtowe? Tanie koperty z tektury czekają na ciebie w naszym magazynie!

Koperty na ważne dokumenty i materiały

Koperty brązowe są łączone z dwóch części, a ich duża, gładka powierzchnia daje możliwość wykonania estetycznego nadruku. Możesz pokryć je logo lub hasłem reklamowym, wpływając na ich lepszy odbiór u twoich klientów. Martwisz się o ich zamykanie? Nasze koperty posiadają praktyczny pasek klejący, umożliwiający łatwe zamykanie i otwieranie opakowania.
Koperta kartonowa jest produkowana z wysokiej jakości tektury, odpornej na uszkodzenia i zginanie. Nasze produkty są również ekologiczne, gdyż powstają z połączenia ścieru drzewnego i makulatury, czyli tzw. masy papierowej wykorzystywanej do wytwarzania tektury. Do produkcji stosujemy 3-warstwową tekturę o różnorodnej gramaturze, dlatego koniecznie sprawdź dostępne parametry i zamów produkt, który spełni wszystkie twoje oczekiwania.

© Wszystkie prawa zastrzeżone 2020 androbox.pl