Najlepsze akcesoria do pakowania paczek

Zajmujesz się wysyłką towarów lub pakowaniem ich do opakowań? W naszym sklepie poza pudłami kartonowymi i kopertami zamówisz także praktyczne akcesoria do pakowania, dzięki którym sprawnie i bez problemów zabezpieczysz wszystkie swoje produkty. Zamów nasze produkty, by zyskać większą pewność, że twoi klienci otworzą dostarczone paczki bez obaw o uszkodzenia ich zawartości.

Taśma klejąca i inne niezbędne produkty

Wysyłasz towar w pudłach kartonowych z klapą? Koniecznie zamów taśmę klejącą, która dokładnie zabezpieczy towar przed wypadnięciem i umożliwi klientowi łatwe rozpakowanie przesyłki. Taśma pakowa może być także użyta do oklejenia paczki folią, by stała się ona odporna na opady atmosferyczne, jeśli zachodzi ryzyko zawilgocenia zawartości podczas transportu. Jeśli chcesz, by twoja praca stała się łatwiejsza, koniecznie wybierz dyspenser do taśmy, dzięki któremu jeszcze szybciej zakleisz opakowania kartonowe. Przedmiot jest niezbędny w magazynach, a także sklepach prowadzących wysyłkę internetową na dużą skalę – to znaczna oszczędność czasu i pieniędzy!

Folie i pianki do pakowania

Jeśli wysyłasz swój produkt w pudle, które nie jest wypełnione w całości, może dojść do nieodwracalnych uszkodzeń. Jak się przed tym zabezpieczyć? Pianka PE do pakowania to proste rozwiązanie, dzięki któremu nawet delikatny produkt nie będzie obijał się od ścianek. Wystarczy, że wypełnisz nią pustą przestrzeń, bez konieczności zamawiania wielu pudeł w różnych rozmiarach, ściśle dopasowanych do wielkości zamówienia. Jeśli wysyłasz delikatne produkty, bardzo przydatna będzie również folia bąbelkowa, którą także zajdziesz w naszej ofercie.
Przygotowaliśmy również najlepszy stretch przezroczysty i stretch czarny, którymi możesz zabezpieczyć produkty przed włożeniem ich do paczki. To niezbędny zabieg w przypadku przedmiotów delikatnych, które mogą łatwo ulec uszkodzeniu. Folia stretch do pakowania jest także chętnie stosowana na zewnątrz pudełek kartonowych, by zabezpieczyć je przed deszczem.
Sprawdź wszystkie akcesoria do pakowania w Androbox i ciesz się bezpieczeństwem przesyłek, które nie będą zwracane z powodu wadliwego zapakowania towaru.

© Wszystkie prawa zastrzeżone 2020 androbox.pl