Przekładki tekturowe – producent

Chcesz dodatkowo zabezpieczyć swój produkt podczas transportu i magazynowania bez konieczności wypełniania go dodatkowymi produktami? Zamów przekładki do kartonów wykonane z trwałej, 5-warstwowej tektury, dzięki którym wszystko dotrze bezpiecznie do celu. Przekładki tekturowe to nie tylko proste arkusze tektury, ale rozwiązanie wielu twoich problemów. W naszym sklepie zamówisz nie tylko standardowe rozmiary, które możesz dociąć do potrzebnych wymiarów, ale po kontakcie możemy także wykonać dla ciebie indywidualne projekty. Chcesz złożyć zamówienie hurtowe? Zadzwoń lub napisz do nas – jako producent możemy wykonać dla ciebie praktycznie każdy produkt.

Kiedy stosuje się przekładki tekturowe

Przekładka kartonowa może być używana podczas wysyłki dużych przedmiotów, a także tych o nietypowych kształtach. Jest ona doskonałym produktem do rozdzielenia delikatnych przedmiotów, które mogą łatwo ulec stłuczeniu takich jak szklanki, butelki oraz inne. Przekładka tekturowa może być także użyta do pakowania pojedynczych cieńszych przedmiotów takich jak książki, by zaoszczędzić na całym opakowaniu.

Przekładka kartonowa najwyższej jakości

Przekładki tekturowe 1200x800 to popularne rozwiązanie, który pomoże także podczas przewożenia produktów składowanych piętrowo, jako skutecznie oddzielenie ich między sobą. Jeśli do tej pory zastanawiałeś się, jak rozwiązać problemy transportowe – odpowiedź czeka na ciebie w naszym sklepie.
Jako producent przekładek tekturowych oferujemy je w dwóch gramaturach – 320 g/m2 oraz 620 g/m2, by każdy mógł dobrać produkt do swoich oczekiwań. Są one dostępne w tradycyjnym, brązowym kolorze, wykonane z tektury, która jest ekologicznym produktem wytwarzanym również z materiałów pochodzących z recyklingu.
Niezależnie od tego, czy sprzedajesz produkty za pomocą sklepu internetowego czy produkujesz je dla innych podmiotów, przekładki tekturowe to niezastąpiony produkt do codziennego stosowania.

© Wszystkie prawa zastrzeżone 2020 androbox.pl